SPINAKER Inkubator Innowacji BonusCard

Profil

Spinaker Innowacji – Inkubator BonusCard realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 3.1 "Inicjowanie działalności innowacyjnej".

Za cel stawiamy sobie wspieranie innowacyjnych rozwiązań posiadających istotne szanse na komercyjny sukces. W szczególności interesują nas Twoje pomysły z następujących obszarów: chemii, energii, Internetu i mobile.

Pamiętaj, że chętnie rozważymy możliwość wsparcia każdej interesującej inicjatywy, dlatego nawet jeśli Twój pomysł nie mieści się w powyższych branżach, ale mimo to jest innowacyjny i ma potencjał rynkowy, i tak zgłoś go do nas.

Miej na uwadze, że dzięki dotychczasowemu doświadczeniu i współpracy z ekspertami z różnych branż wspólnie przekształcimy Twój pomysł biznesowy w SUKCES!

Od Ciebie oczekujemy kreatywności, chęci do stałego rozwoju oraz woli współpracy w tworzeniu z nami nowej spółki, w której obejmiesz większościowe udziały.

W jaki sposób?

Zainwestujemy w Twój pomysł na wczesnym etapie rozwoju, oferując:

  • niezbędne wsparcie eksperckie;
  • przeprowadzenie analiz rynkowych, prawnych, organizacyjnych;
  • wspólną pracę nad rozwojem koncepcji biznesowej;
  • wsparcie w założeniu i prowadzeniu spółki kapitałowej;
  • organizację i przeprowadzenie prac rozwojowych;
  • kapitał do 200 000 EUR.

Program UE

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, zarządzany przez Ministra Rozwoju Regionalnego, jest jednym z sześciu projektów w ramach Narodowej Strategii Spójności przewidzianych na lata 2007-2013.

Skierowany do przedsiębiorstw nowoczesnych technologicznie i konceptualnie, zapewnia uczestnikom programu bezpośrednie wsparcie instytucji otoczenia biznesowego oraz jednostek naukowych.

Nadrzędnym celem programu jest więc dostosowanie oferty sektora nauki do potrzeb przedsiębiorstw, co bezpośrednio ma przyczynić się do zwiększenia transferu nowoczesnych rozwiązań. Synergia wiedzy i technologii ma zaś stać się impulsem pozwalającym przyspieszyć tempo wzrostu gospodarczego oraz stworzyć stabilne podstawy długotrwałej konkurencyjności polskiej gospodarki.

W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka wspierane będą działania z zakresu innowacyjności produktowej, procesowej, marketingowej i organizacyjnej, które w sposób bezpośredni lub pośredni przyczyniają się do powstawania i rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw.

Program skierowany jest do firm o krajowym i/lub międzynarodowym wymiarze działalności. Beneficjenci programu wyłaniani są na zasadach konkursu.

TA WITRYNA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o tym mechanizmie oraz poznaj sposób zmiany jego zachowania w swojej przeglądarce.
Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij