SPINAKER Inkubator Innowacji BonusCard

Inwestycje

   

Faktorama Sp. z o.o.

Faktorama Sp. z o.o. to spółka świadcząca usługi za pośrednictwem internetowej platformy aukcji faktur. Model biznesowy stanowi alternatywę dla tradycyjnego faktoringu, umożliwiając sprzedaż faktur bez konieczności przedstawiania gwarancji osobistych, czy minimalnych wartości obrotu. Dzięki zastosowaniu formuły aukcyjnej umożliwia ona użytkownikom dotarcie do wielu zweryfikowanych potencjalnych inwestorów i uzyskanie najlepszej ceny. Oferta spółki skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Faktorama powstała z inicjatywy jej założycieli: Arkadiusza Kleszcza oraz Jakuba Ananicza, przy wsparciu BonusCard Sp. z o.o.

www.faktorama.pl

   

Optylio Sp. z o.o.

Optylio Sp. z o.o jest jedyną firmą na polskim rynku kart prezentowych, która specjalizuje się w rozwiązaniach dedykowanych tylko temu segmentowi. Wydawcom kart prezentowych jak i firmom, które dopiero rozważają wprowadzenie u siebie takich kart oferujemy szereg nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań. Spółkę tworzy zespół ekspertów i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na polskich i zagranicznych rynkach. Tworzyli oni rynek kart prezentowych w Polsce, prowadzili szkolenia i wdrażali systemy kart prezentowych w wielu polskich sieciach handlowych i usługowych. O kartach prezentowych wiedzą wszystko. W skład zespołu Optylio wchodzą zarówno doświadczeni eksperci jak i młodzi, odważni wizjonerzy, co gwarantuje Klientom skuteczne wdrożenie innowacyjnych rozwiązań.

www.optylio.com

www.markoweprezenty.pl

   

Inkubator Bio Alians Sp. z o.o.

Inkubator Bio Alians Sp. z o.o. to deweloper projektów biogazowych. Biogaz jest gazem wytworzonym w procesie beztlenowej fermentacji materii organicznej. Można go wykorzystać do jednoczesnej produkcji energii elektrycznej i cieplnej (tzw. kogeneracji). Spółka IBA przygotowuje projekty biogazowni rolniczych (opartych na substratach pochodzenia rolniczego) gotowe do budowy, tzn. pozyskuje wszelkie umowy, decyzje administracyjne i dokumenty niezbędne do realizacji instalacji. Projekty będą prowadzone przez doświadczoną kadrę, przy zastosowaniu innowacyjnych narzędzi, ze szczególną dbałością o analizę kosztową planowanych biogazowni. Dzięki stosowaniu tańszych substratów i optymalizacji technologicznej biogazowni, przygotowywane projekty będą efektywniejsze finansowo – konkurencyjne na trudnym rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. Inkubator Bio Alians Sp. z o.o. powstał z inicjatywy firmy Grupa Bio Alians Sp. z o.o. przy wsparciu BonusCard Sp. z o.o.

www.inkubatorbioalians.pl

   

bitstar Sp. z o.o.

Bitstar to platforma giełdowa do wymiany kryptowalut. Przede wszystkim najpopularniejszych obecnie bitcoinów (BTC). To miejsce gdzie sprzedający spotykają się z kupującymi i po ustalonym kursie wymieniają się BTC. Bitstar stawia na wygodę, łatwość obsługi, a przede wszystkim bezpieczeństwo dla wszystkich stron transakcji. To giełda oferująca bardzo dobre warunki zarówno dla osób obeznanych z rynkiem kryptowalut jak również dla nowicjuszy chcących zakupić swojego pierwszego bitcoina. Zaawansowana technologia i nowoczesne rozwiązania idą w parze z prostotą i intuicyjnością serwisu. Bezpieczeństwo przez duże B to priorytet giełdy bitstar, Środki klientów zdeponowane na platformie, zabezpieczone są na wielu poziomach. Zabezpieczenia obejmują fizyczne zabezpieczenia serwerów poprzez umieszczenie ich w strzeżonych centrach danych, zabezpieczenia kryptograficzne, dwupoziomową autoryzację użytkowników, ubezpieczenie z certyfikatami, regularne audyty bezpieczeństwa, przechowywanie danych i portfeli klientów na komputerach odizolowanych od internetu. Bezpieczeństwo to priorytet. W Bitstar wiemy, że dla użytkowników liczy się intuicyjność, łatwość obsługi, dostępność, serwis oraz korzystne opłaty.

www.bitstar.pl

 

   

ICRA Sp. z o.o.

ICRA świadczy usługi w zakresie oceny zdolności i wiarygodności kredytowej konsumentów indywidualnych w sposób odrębny w stosunku do banków. Zespół ICRA dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży bankowej stworzył unikalną platformę wsparcia dla klienta indywidualnego banków komercyjnych. Podstawą działalności ICRA jest aplikacja scoringowa weryfikująca profil ryzyka kredytowego klienta. Rzeczywista, uzyskana ocena scoringowa służy do analizy adekwatności kosztu kredytu konsumpcyjnego w stosunku do poziomu ryzyka klienta. Po ustaleniu profilu ryzyka klienta możliwa jest optymalizacja kosztów operacji finansowych. Świadczenie tych usług umożliwia rozwiązanie, działające w oparciu o raporty kredytowe biur informacji, informacje o dochodach i kosztach gospodarstwa domowego klienta oraz dane socjo-demograficzne klienta. Siłą projektu jest jego istotność społeczna, innowacyjność oraz możliwość osiągnięcia pozytywnych skutków finansowych dla klienta. ICRA wspiera zachowanie odpowiedniości w relacji finansowej klienta z bankiem.

www.icra.com.pl

 

   

Plug&Sale Sp. z o.o.

Plug&Sale to spółka, której celem jest tworzenie nowoczesnych, narzędzi wsparcia sprzedaży dla rynku retail&fashion. Dzięki światowej klasy zapleczu technologicznemu firmy i3D, możliwe stało się stworzenie produktu z dziedziny rozszerzonej rzeczywistości (ang. Augmented Reality), który pozwala na wirtualne przymierzanie ubrań.

Virtoo. Digital Sale Support - to główny produkt spółki - wirtualne lustro, które już niebawem stanie się stałym elementem galerii handlowych, salonów, a przede wszystkim naszych nawyków zakupowych. Plug&Sale stawia tym samym kolejny krok w dokonującej się cyfrowej ewolucji handlu.

www.virtoo.pl

 

 

   

SolarStar Sp. z o.o.

SolarStar Sp. z o.o. prowadzi działalność w sektorze odnawialnych źródeł energii (OZE). Na skutek intensywnego rozwoju w ostatnich latach OZE stały się elementem miksu energetycznego i oczekuje się dalszego rozwoju tego sektora w przyszłości.

Przedmiotem aktywności spółki celowej jest dostarczanie na rynek projektów fotowoltaicznych gotowych do budowy, które zostały zaprojektowane na bazie innowacyjnych technologii maksymalizujących efektywność energetyczną wszystkich urządzeń elektrowni fotowoltaicznych.

Kolejnym efektem działalności spółki jest stworzenie centrum kompetencji w zakresie świadczenia usług serwisowych elektrowni fotowoltaicznych i oferowanie tych usług operatorom elektrowni słonecznych w zależności od indywidualnych potrzeb. 

www.solarstar.com.pl

 

 

   

Market Sensor Sp. z o.o.

Market Sensor Sp. z o.o. dostarcza rozwiązania z zakresu automatyzacji i digitalizacji badań marketingowych i rynkowych. Osią oferty spółki są rozwiązania do zarządzania informacją zwrotną o klientach uzupełnione o usługi konsultingowe i badawcze (www.bigear.pl). Drugim obszarem działalności spółki są aplikacje integrujące różne źródła wiedzy o rynku, klientach i konsumentach w postaci platformy online – dla tej części oferty spółki w najbliższym czasie zostanie stworzona odrębna marka (Sharp Eye).

W stosunku do aktualnych praktyk stosowanych w badaniach marketingowych na polskim rynku, rozwiązania Market Sensor umożliwiają szybszy, łatwiejszy oraz efektywniejszy dostęp i wykorzystanie wiedzy o rynku i klientach. Wspomagają zarządzanie wiedzą w organizacji oraz skuteczne i szybkie podejmowanie decyzji biznesowych.

Oferta spółki Market Sensor skierowana jest do dużych i średnich przedsiębiorstw głównie z sektorów: FMCG, bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja, sieci handlowe i usługowe. Market Sensor powstał z inicjatywy jego założycieli: Macieja Milewskiego i Krzysztofa Chomickiego, przy wsparciu BonusCard Sp. z o.o..

www.bigear.pl

 

 

 

   

Celebrio Sp. z o.o.

Celem Celebrio Sp. z o.o. jest dostarczanie najlepszych, elastycznych i efektywnych rozwiązań e-commerce dla dostawców usług związanych z rozrywką.

Ideą przedsięwzięcia jest budowa platformy modułowej skupiającej usługi wielu partnerów biznesowych prowadzących działalność związaną z szeroko rozumianą organizacją czasu wolnego i relaksu. Firma obok usług w zakresie sprzedaży i dystrybucji oferuje rozwiązania usprawniające procesy sprzedaży, wsparcia marketingowego, motywacji pracowników i budowania lojalności w biznesie.

Misją firmy jest rozwój sektora rozrywki, uzyskanie zaufanego partnera w branży w zakresie technologii i dystrybucji, skupienie w jednym miejscu największej i najlepszej jakościowo bazy ofert oraz animacja czasu wolnego szerokiej grupie docelowej.

www.celebrio.pl

www.galeriaspa.pl

TA WITRYNA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o tym mechanizmie oraz poznaj sposób zmiany jego zachowania w swojej przeglądarce.
Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij