SPINAKER Inkubator Innowacji BonusCard

Spotkanie na GPW z udziałem bitstar

Reputacja i wiarygodność w Internecie.

6 listopada na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbyło się spotkanie, w ramach którego zebrani goście dyskutowali na temat reputacji i wiarygodności w Internecie w kontekście relacji biznesowych. Udział w dyskusji wzięli m.in Grzegorz Wójcik, były szef Allegro, a obecnie twórca platformy Autenti, Marcin Ledworowski, wiceprezes BIG Infomonitor, a także entuzjasta technologii Bitcoin oraz prezes platformy bitstar.pl, Mateusz Kowalczyk. Każdy z prelegentów przedstawił szereg ciekawych informacji, które mogą mieć ogromne znacznie dla przedsiębiorców, inwestorów lub osób, zainteresowanych wykorzystaniem Internetu  do sprawdzania reputacji i wiarygodności obecnych i przyszłych kontrahentów.

Podczas spotkania padło wiele ciekawych wniosków dotyczących zaufania klientów i partnerów biznesowych, którzy w dzisiejszych czasach mają możliwość skorzystania z szerokiej oferty sklepów i firm prowadzących biznes on-line. Zebrani goście wymienili się swoimi spostrzeżeniami na temat rozwiązań ułatwiających zawieranie lub przyspieszanie transakcji w Internecie, a także koncepcji uwiarygadniających przedsiębiorstwo w oczach potencjalnych klientów.

Zebrani goście dyskutowali również czym tak naprawdę jest reputacja w Internecie, jakie przełożenie może mieć na rozwój rynku e-commerce w dalszych latach oraz jakie narzędzia mogą być pomocne podczas weryfikacji partnerów biznesowych. Wnioski, jakie nasuwają się po spotkaniu Mateuszowi Kowalczykowi, kierują uwagę na kwestię popularyzacji i adaptacji technologii jak najszerszy sposób. Według niego należy tworzyć rozwiązania i narzędzia, które będą w pełni umożliwiały wykorzystanie możliwości dotychczasowych technik oraz umożliwią ich szeroką i sprawną adaptację. TA WITRYNA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o tym mechanizmie oraz poznaj sposób zmiany jego zachowania w swojej przeglądarce.
Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij