SPINAKER Inkubator Innowacji BonusCard

Pomnażanie kapitału w bezpieczny sposób przynoszący ponadprzeciętne zyski?

- To możliwe! Faktorama na łamach Polska Times.

 

Obecnie w Polsce można zauważyć dynamiczny rozwój usług faktoringowych. Według danych Polskiego Związku Faktorów, w pierwszym kwartale 2017 roku obroty firm z tej branży wyniosły blisko 46 mld zł. Skąd takie zainteresowanie inwestycjami w faktury? Osoby, które szukają alternatywnego źródła pomnażania swojego kapitału doceniają fakt, że dzięki faktoringowi mogą w bezpieczny sposób uzyskać ponadprzeciętne zyski - nawet 25 proc. rocznie!

- "Osoby, które w ubiegłym roku zainwestowały w faktury wystawione na naszej platformie osiągnęły zyski w wysokości 24,5 proc. w skali roku. Takie wyniki to m.in. zasługa współpracy z wiarygodnymi płatnikami, którymi dla przykładu są firmy notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych" - wyjaśnia wiceprezes zarządu Faktoramy. - "Inwestorów przyciąga również fakt, że ryzyko związane z inwestowaniem w faktury porównywalne jest do poziomu obligacji korporacyjnych i sprowadza się do ryzyka kredytowego. Wszystko dzięki temu, że zobowiązania wystawione na sprzedaż uznane są za bezsporne, co niweluje możliwość reklamacji, potrąceń czy zwrotu zakupionych artykułów".

Więcej informacji - LINK

 TA WITRYNA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o tym mechanizmie oraz poznaj sposób zmiany jego zachowania w swojej przeglądarce.
Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij