SPINAKER Inkubator Innowacji BonusCard

Gala finałowa Programu CEE Released

- BonusCard uczestniczy w wydarzeniu.

 

BonusCard uczestniczy w dzisiejszej gali finałowej polskiej edycji Programu CEE Released.

CEE Released to międzynarodowy program dla szybko rozwijających się spółek, w którym partnerzy programu i aniołowie biznesu - przedsiębiorcy oraz top menedżerowie pomogą najlepszym firmom skalować swoją działalność w Polsce i na rynkach zagranicznych. Jest to pierwszy w historii program transgraniczny w 18 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, który zapewni firmom na wczesnym etapie rozwoju zwiększenie skali i możliwości wzrostu dzięki wsparciu uznanych aniołów biznesu i ekspertów rynkowych, a także poszerzeniu możliwości dostępu do kapitału.

W ramach konkursu 15 najlepszych spółek zaprezentuje się w dniu dzisiejszym na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie przed gronem potencjalnych inwestorów i partnerów. Czołowa piętnastka będzie miała zagwarantowane miejsce w programie rozwoju CEE Released, który rozpocznie się w lipcu, a jego istotną częścią będzie cykl warsztatów, które pomogą zaplanować, sfinansować i wdrożyć strategię dalszego rozwoju, w tym na rynkach międzynarodowych.

 TA WITRYNA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o tym mechanizmie oraz poznaj sposób zmiany jego zachowania w swojej przeglądarce.
Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij